Podaruj Książkę Bibliotece

Project Description

“Podaruj Książkę Bibliotece” to projekt poświęcony wydanemu przez nas zbiorowi felietonów Łucji Brzozowskiej pod tytułem “Zadziwiające losy wyrazów”.  Znacie je. Oczywiście, że znacie.
Jestem przekonana, że “Podaruj Książkę” będzie akcją skuteczną z dwóch powodów: po pierwsze – wiele bibliotek potrzebuje książek (pierwszy, bardzo rzucający się w oczy przykład to piękna, nowa biblioteka kolejowego dworca wrocławskiego), po drugie – Łucja Brzozowska i jej ciepłe, dowcipne, cięte i świetnie dobrane słowa zasługują na to, by dotrzeć do jak największego grona czytelników.

Oprzemy się na tak zwanej platformie crowdfundingowej (mamy na to jakieś przyjazne polskie słówko?), a ja po wakacjach z przyjemnością zaktualizuję ten skromy jak na razie i skąpy w szczegóły wpis oraz wzbogacę nasz blog o kilka dających iskrę do Waszego działania słów. 🙂
Tymczasem, w te letnie dni, wystawiam twarz na deszcz i do słońca, i wsłuchuję się w słowa każdego, kto ma mi coś do powiedzenia. Nigdy nie wiem skąd przyjdzie inspiracja, ani kto i jakim słowem zasieje we mnie nowe rozwiązania dla nowych projektów.

PARTNERZY